Tootja: Intel
Mudel: SSDPE2KX010T807
EAN: 0735858489041
Intel DC SSDPE2KX010T807. Pooljuhtketta maht: 1000 GB, SSD-ketta mõõtmed: U.2, Lugemise kiirus: 2850 MB/s, Kirjutamise kiirus: 1100 MB/s, Komponent: Server/tööjaam
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | U.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 3.1 |
| Mälu tüüp | TLC 3D NAND |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.2 |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 2850 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1100 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 465000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 70000 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 465000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 70000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 77 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 18 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G162706 |
| HP segment | Ettevõte |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 10 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 10 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 131 g |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemälu tüüp | PCIe 3.1 x4, NVMe |
| Protsessori perekond | Intel SSD DC P4510 |
| SSD põrutuskindlus | 1000G,0.5ms |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 10 W |
| SSD vastupidavuse reiting | 1.92 PBW |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'17 |
| Olek | Launched |
| Järjestikune lugemine | 2850 MB/s |
| Järjestikune kirjutamine | 1100 MB/s |
| Tooteseeria | Intel® SSD DC P4510 Series |
| Toote koodinimetus | Cliffdale Refresh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |