Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NAND-tüüpi välk | TLC (Triple Level Cell) |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 490 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 72000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 65000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 36 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 36 µs |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 120518 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Olek | End of Life |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD DC S4600 Series |
| Toote koodinimetus | Youngsville |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 4,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |