| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
SSD DCP3700 SERIES 800GB 20NM | €1642.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 800 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | Jah |
| Lugemise kiirus | 2800 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1900 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 460000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 90000 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (8KB) | 285000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (8KB) | 45000 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 460000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 90000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 20 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 20 µs |
| Litograafia | 20 nm |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | Jah |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | Jah |
| SSD temperatuuri jälgimine | Jah |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Turuosa | Server |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 79627 |
| Sertifikaat | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, Microsoft WHQL, VCCI |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Sisemine | Jah |
| Protsessori litograafia | 20 nm |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'14 |
| Toote nimi | Intel SSD DC P3700 Series (800GB, 2.5in PCIe 3.0, 20nm, MLC) |
| Ketta maht | 800 GB |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/intel-ssd-dc-family-for-pcie-brief.pdf |
| Sünnikuupäev | Q2'14 |
| Järjestikune lugemine | 2800 MB/s |
| SSD vastupidavuse reiting | 14.6 PBW (JEDEC Workload), 10 DWPD |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 4W |
| Järjestikune kirjutamine | 1900 MB/s |
| Olek | Discontinued |
| SSD põrutuskindlus | 1000G/0.5msec |
| SSD kaal | 115gm g |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 18W (write), 9W (read) |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel DC P3700 |
| Toote koodinimetus | Fultondale |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kõrgus mittekasutamisel | 12192 m |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3048 m |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 115 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |