Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Pooljuhtketta maht | 1600 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | MLC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 5000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2000 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 850000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 150000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 20 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 20 µs |
| Litograafia | 20 nm |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x8 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1000000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64, Windows Server 2012 x64 |
| Turuosa | Server |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 88731 |
| Sertifikaat | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, VCCI |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Protsessori litograafia | 20 nm |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p3608-brief.html |
| Järjestikune lugemine | 5000 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 0,00 |
| Järjestikune kirjutamine | 2000 MB/s |
| SSD põrutuskindlus | 50 G Trapezoidal 170 in/s |
| Ketta maht | 1600 GB |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'15 |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 18/30W read/write |
| SSD kaal | 230,5 g |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Olek | Discontinued |
| SSD vastupidavuse reiting | 8.76 PBW |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 11.5W |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel DC P3608 |
| Toote koodinimetus | Fultondale |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 18 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 30 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 11,5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 50 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 227,5 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 0,00 |