| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSD 2TB AIC INTEL DC P3600 PCIe3.0 Single Pack 1/2 | €3025.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| Turvaalgoritmid | Ei ole toetatud |
| Lugemise kiirus | 2600 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1700 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 450000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 56000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 20 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 20 µs |
| Litograafia | 20 nm |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Turuosa | Server |
| SSD kasutussilt | Andmekeskus |
| SSD ARK ID | 80995 |
| Sertifikaat | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, Microsoft WHQL, VCCI |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Roheline, Hõbe |
| Sisemine | |
| Protsessori litograafia | 20 nm |
| Endurance rating | 10,95 PB |
| Järjestikune kirjutamine | 1700 MB/s |
| Sünnikuupäev | Q2'14 |
| SSD põrutuskindlus | 1000G/0.5msec |
| Toote ülevaate URL | http://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/intel-ssd-dc-family-for-pcie-brief.pdf |
| Toote nimi | Intel SSD DC P3600 Series (2.0TB, 2.5in PCIe 3.0, 20nm, MLC) |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'14 |
| SSD vastupidavuse reiting | 10.95 PBW (JEDEC workload) |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 4W |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 25W (write), 10W (read) |
| SSD kaal | 125gm g |
| Olek | Discontinued |
| Järjestikune lugemine | 2600 MB/s |
| Ketta maht | 2000 GB |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Tootepere | Andmekeskus SSD |
| Tooteseeria | Intel DC P3600 |
| Toote koodinimetus | Fultondale |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 10 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 25 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 4 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kõrgus mittekasutamisel | 12192 m |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3048 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 125 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |