Tootja: Intel
Mudel: SSDPF2NV153TZN1
EAN: 0675901908054
Intel D5 SSDPF2NV153TZN1. Pooljuhtketta maht: 15,4 TB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 7000 MB/s, Kirjutamise kiirus: 3200 MB/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Solid-State Drive D5-P5316 Series - SSD | €2066.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 15,4 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | QLC 3D NAND |
| NVMe | Jah |
| NVMe versioon | 1.3c |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | Jah |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 7000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 3200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 800000 IOPS |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (100%) | 800000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (100%) | 6100 IOPS |
| Juhuslik latentsus - lugemine (kuni) | 120 µs |
| Juhuslik latentsus - kirjutamine (kuni) | 160 µs |
| Järjestikune latentsus - lugemine (kuni) | 32 µs |
| Järjestikune latentsus - kirjutamine (kuni) | 30 µs |
| Lugemise latentsusaeg | 111 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 160 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | Jah |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | Jah |
| SSD temperatuuri jälgimine | Jah |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G162706L1 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 25 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 25 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 15 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Protsessori perekond | Intel SSD D5 |
| Sisemälu tüüp | PCIe 4.0 x4, NVMe |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 25 W |
| Järjestikune lugemine | 7000 MB/s |
| SSD vastupidavuse reiting | 10.78PBW(64K Random), 51.85PBW(64K Sequential) |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'21 |
| Järjestikune kirjutamine | 3200 MB/s |
| Olek | Launched |
| SSD põrutuskindlus | 1000G,0.5ms |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | Ei |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | Ei |
| Intel® Remote Secure Erase | Ei |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |