Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 3.1 |
| Mälu tüüp | 3D2 TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 144 |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD ARK ID | 134583 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 0,05 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 0,05 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,025 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaal | 10 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Töötavana / mitte töötavana talub | 1000 G |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Muud funktsioonid | |
| Järjestikune kirjutamine | 1315 MB/s |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 25 mW |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 205000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 265000 IOPS |
| Olek | Launched |
| Järjestikune lugemine | 3210 MB/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'18 |
| Toote koodinimetus | Harris Harbor |