| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel 660p Series - Solid state drive | €43.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D2 QLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 100 |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD ARK ID | 149405 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 0,1 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 0,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,04 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaal | 10 g |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Muud funktsioonid | |
| Järjestikune kirjutamine | 1000 MB/s |
| Järjestikune lugemine | 1500 MB/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'18 |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 90000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 220000 IOPS |
| Toote koodinimetus | Neptune Harbor |