| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Intel 600p M.2 512 GB PCI Express 3.0 TLC NVMe | €179.90 |
|
www.pc21.fr |
Intel 600p M.2 512 GB PCI Express 3.0 TLC NVMe | €212.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 1775 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 560 MB/s |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 288 |
| SSD kasutussilt | Kasutaja |
| SSD ARK ID | 94924 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'16 |
| Olek | Launched |
| Tootepere | Kasutaja SSD |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 0,1 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 0,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,04 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |