| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Intel 600p M.2 256 GB PCI Express TLC | €105.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | TLC |
| Lugemise kiirus | 1570 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 540 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 71000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 112000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^15 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| TBW | 72 |
| SSD kasutussilt | Kasutaja |
| SSD ARK ID | 94921 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Sisemine | |
| Olek | Launched |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 112000 IOPS |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 71000 IOPS |
| Tootepere | Kasutaja SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD 600p Series |
| Toote koodinimetus | Pleasant Star |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 0,1 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 0,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,04 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |