| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE 540S SERIES | €64.19 |
|
datatronic.fi |
Intel 540s M.2 180 GB Serial ATA III TLC | €66.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 180 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 475 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (8KB) | 71000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (8KB) | 85000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 50 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 50 µs |
| Litograafia | 16 nm |
| End-to-end andmeturve | Ei |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | Ei |
| SSD temperatuuri jälgimine | Ei |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| Turuosa | Mobiil |
| SSD kasutussilt | Kasutaja |
| SSD ARK ID | 94334 |
| Sertifikaat | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, Microsoft WHCK/WHLK, VCCI, SATA-IO |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | Jah |
| SSD voolutarve (aktiivne) | 80 mW Typical |
| Olek | Launched |
| SSD riistvara krüpteerimine | AES 256 bit |
| Ketta maht | 180 GB |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 85000 IOPS |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 71000 IOPS |
| SSD põrutuskindlus | 1000 G/0.5 ms |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'16 |
| SSD voolutarve (ooterežiimil) | 40 mW Typical |
| Järjestikune lugemine | 560 MB/s |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Järjestikune kirjutamine | 475 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versioon | 1,00 |
| Tootepere | Kasutaja SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD 540s Series |
| Toote koodinimetus | Loyd Star |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 0,08 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 0,08 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,04 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | Jah |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Smart Response Technology versioon | 1,00 |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |