| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE 540S SERIES | €97.22 |
|
www.ldlc.com |
Intel Solid-State Drive 540s Series 180 Go | €98.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 180 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 475 MB/s |
| Lugemine faili juhuslikult valitud kohast (8KB) | 71000 IOPS |
| Kirjutamine faili juhuslikult valitud kohta (8KB) | 85000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 50 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 50 µs |
| Litograafia | 16 nm |
| End-to-end andmeturve | |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| SSD temperatuuri jälgimine | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| SSD kasutussilt | Kasutaja |
| SSD ARK ID | 94213 |
| Sertifikaat | UL, CE, RCM, BSMI, KCC, Microsoft WHCK/WHLK, VCCI, SATA-IO |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Sisemine | |
| Olek | Launched |
| Juhuslik kirjutamine (8 GB ajavahemikus) | 85000 IOPS |
| Juhuslik lugemine (8 GB ajavahemikus) | 71000 IOPS |
| Tootepere | Kasutaja SSD |
| Tooteseeria | Intel® SSD 540s Series |
| Toote koodinimetus | Loyd Star |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 0,09 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 0,09 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 0,005 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,05 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -55 - 95 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 2,17 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,13 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100,5 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kõrgus | 69,8 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® kiirkäivitamise tehnoloogia | |
| Intel®i High Endurance (HET) tehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |