Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.2 |
| Lugemise kiirus | 2900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 210000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 265000 IOPS |
| Kontrolleri tüüp | Phison PS5007-E7 |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 698 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 5,1 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,9 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 40 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 40 - 90 protsenti |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 3,8 mm |
| Kaal | 10 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 58 g |