Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | Jah |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | Ei |
| Lugemise kiirus | 4850 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 4400 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 620000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 630000 IOPS |
| PCI Express CEM versioon | 4.0 |
| TRIM-tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| Sertifikaat | UKCA, CE, FCC, RoHS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 4,4 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 5 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 0,8 mm |
| Kaal | 6,4 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |
| Pakendi kaal | 37,8 g |