| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Integral INSSD2535BRACKET pooljuhtketas 2.5" | €2.88 |
|
www.pure-gaming.fr |
Integral INSSD2535BRACKET disque SSD 2.5" | €6.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 115 mm |
| Pakendi kõrgus | 12 mm |
| Pakendi kaal | 37,2 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 11 mm |
| Kaal | 36 g |