Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | MLC |
| NAND-tüüpi välk | MLC (Multi Level Cell) |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 2900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2200 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Phison PS5007-E7 |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 349 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 30 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 3,8 mm |
| Kaal | 10 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 114 mm |
| Pakendi kõrgus | 8 mm |
| Pakendi kaal | 58 g |