Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 530 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | SMI SM2258XT |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| TBW | 480 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 1,6 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 1,49 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,385 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,2 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 45 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 107 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 133 mm |
| Pakendi kaal | 64 g |