Tootja: Integral
Mudel: INSSD500GM280NM2
EAN: 5055288447349
Integral 500GB M2 SERIES M.2 2280 PCIE NVME SSD. Pooljuhtketta maht: 500 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 3450 MB/s, Kirjutamise kiirus: 2400 MB/s, Komponent: PC/sülearvuti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL M2 SERIES | €47.18 |
|
www.pure-gaming.fr |
Integral 500GB M2 SERIES M.2 2280 PCIE NVME SSD 500 Go PCI Express 3.1 3D TLC | €54.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Liides | PCI Express 3.1 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 3450 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2400 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 188000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 156000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| TBW | 256 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,822 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,97 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,056 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 2,25 mm |
| Kaal | 10 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 132 mm |
| Pakendi kõrgus | 57 mm |
| Pakendi kaal | 58 g |