Tootja: Integral
Mudel: INSSD480GS625P5
EAN: 5055288439801
Integral 480GB P Series 5 SATA III 2.5” SSD. Pooljuhtketta maht: 480 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 560 MB/s, Kirjutamise kiirus: 540 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NAND-tüüpi välk | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 540 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Phison PS3111-S11 |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Madala tihedusega paarsuskontroll (LDPC) | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 50 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 107 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 133 mm |
| Pakendi kaal | 64 g |