Tootja: Integral
Mudel: INSSD256GM280
EAN: 5055288444874
Integral 256GB M.2 SATA III 22X80 SSD (2020 MODEL). Pooljuhtketta maht: 256 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 500 MB/s, Kirjutamise kiirus: 400 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 400 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Phison S12 |
| M.2 võti ID | B+M |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 3,3 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 2,25 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 6 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 8 mm |
| Pakendi kõrgus | 64 mm |
| Pakendi kaal | 15 g |