Tootja: Integral
Mudel: INSSD240GS625V2
EAN: 5055288435933
Integral 240 GB V Series SATA III 2.5” SSD Version 2. Pooljuhtketta maht: 240 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 450 MB/s, Kirjutamise kiirus: 400 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
Integral 240GB SSD V Series TLC NAND SATA3 2.5" (INSSD240GS625V2) | €24.95 |
|
anni.si |
SSD disk 240GB Integral V series v.2, INSSD240GS625V2 | €25.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NAND-tüüpi välk | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 450 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 400 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | SMI SM2258XT |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| TBW | 80 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 1,227 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 1,584 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,4 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 85 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 3,08 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,2 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 45 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 107 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 133 mm |
| Pakendi kaal | 64 g |
| Pakendi tüüp | Karp |