Tootja: Integral
Mudel: INSSD1TM280
EAN: 5055288434516
Integral 1TB M.2 SATA III 22X80 SSD (2020 MODEL). Pooljuhtketta maht: 1024 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 360 MB/s, Kirjutamise kiirus: 300 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1024 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 360 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 300 MB/s |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 3,8 mm |
| Kaal | 6 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 64 mm |
| Pakendi sügavus | 8 mm |
| Pakendi kaal | 15 g |