| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL MO-300 (2020 MODEL) | €16.22 |
|
www.topbiz.fr |
Integral 128GB MSATA MO-300 SSD 128 Go Série ATA III TLC | €24.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | mSATA |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 480 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 400 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | SMI SM2258XT |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| TBW | 50 |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 29,9 mm |
| Sügavus | 50,8 mm |
| Kõrgus | 3,45 mm |
| Kaal | 8 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 113 mm |
| Pakendi sügavus | 134 mm |
| Pakendi kõrgus | 14 mm |
| Pakendi kaal | 24 g |