Tootja: Integral
Mudel: INSSD1TM2280GEN4AP1XHS
EAN: 5055288448551
Integral 1 TB (1000 GB) ADVANTAGE PRO-1 M.2 2280 PCIE GEN4 NVME SSD WITH HEATSINK. Pooljuhtketta maht: 1 TB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 7200 MB/s, Kirjutamise kiirus: 6000 MB/s, Komponent: PC
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 7200 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 6000 MB/s |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1600000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| TBW | 700 |
| Sertifikaat | UKCA, CE, FCC, RoHS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,47 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 6,6 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 6,7 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 37,8 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 73,2 g |