| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Z TurboDrive G2 M.2 512 GB PCI Express MLC | €1199.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | MLC |
| Lugemise kiirus | 2260 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1550 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 300000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 100000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| Ühilduvad tooted | Z1 G3 Workstation |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaal | 113 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |