Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Ühilduvad tooted | Z8 G4 |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 143,5 mm |
| Sügavus | 104 mm |
| Kõrgus | 21 mm |
| Kaal | 140 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |