| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Y7B60AA pooljuhtketas Half-Height/Half-Length (HH/HL) 256 GB PCI Express TLC | €422.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | TLC |
| Komponent | PC |
| Ühilduvad tooted | Z2 Mini G3 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Sinine, Metallik |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kaal | 113 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |