| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP S650 2.5" 480 GB Jada ATA III | €41.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 490 MB/s |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 6,7 mm |
| Kõrgus | 100 mm |