| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Optane 280GB PCI Express 3D MLC | €747.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pooljuhtketta maht | 280 GB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | 3D MLC |
| Komponent | PC |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 7 x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Ubuntu 15.04 |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 187,6 mm |
| Sügavus | 125,8 mm |
| Kõrgus | 21 mm |
| Kaal | 140 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Optane™ | |