Tootja: HP
Mudel: 57S53AA
EAN: 6955914617179
HP FX900 - 1 TB, 5000 MB/s, 4800 MB/s. Pooljuhtketta maht: 1000 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 5000 MB/s, Kirjutamise kiirus: 4800 MB/s, Komponent: PC/sülearvuti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP FX900 - 1 TB, 5000 MB/s, 4800 MB/s M.2 1000 GB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe | €185.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 5000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 4800 MB/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 2,4 mm |