| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
HP EX900 M.2 120 Go PCI Express 3.0 NVMe 3D TLC NAND | €37.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | Sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 1900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 650 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Home x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 7 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows 8.1 x64 |
| Sertifikaat | CE、CB、FCC、cTUVus、KCC、BSMI、VCCI、RoHS、RCM |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 2,4 mm |
| Kaal | 5.4 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |