| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Enterprise Class 480GB SATA SSD 2.5" Jada ATA | €280.76 |
|
www.pure-gaming.fr |
HP SSD SATA 480 Go de classe Enterprise | €1399.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 420 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 380 MB/s |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 63,6 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |