Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Liides | PCI Express |
| Mälu tüüp | TLC |
| Komponent | PC |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Ühilduvad tooted | Z2 G9 Mini |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 2,38 mm |
| Kaal | 9 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 215,9 mm |
| Pakendi sügavus | 304,8 mm |
| Pakendi kõrgus | 25,4 mm |
| Pakendi kaal | 110 g |