Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NAND-tüüpi välk | TLC (Triple Level Cell) |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Kokkupakkimata andmete edastuskiirus (lugemine) | 530 MB/s |
| Kokkupakkimata andmete edastuskiirus (kirjutamine) | 410 MB/s |
| Kokkupakitud andmete edastuskiirus (lugemine) | 530 MB/s |
| Kokkupakitud andmete edastuskiirus (kirjutamine) | 550 MB/s |
| Kontrolleri tüüp | Phison PS3111-S11 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 480 |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 3,5 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 162 mm |
| Pakendi sügavus | 52 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 21,5 g |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |