Tootja: Goodram
Mudel: IRP-SSDPR-S25C-02T
EAN: 5908267923245
Goodram IRDM PRO gen.2. Pooljuhtketta maht: 2000 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 555 MB/s, Kirjutamise kiirus: 535 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 555 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 535 MB/s |
| Kokkupakkimata andmete edastuskiirus (kirjutamine) | 540 MB/s |
| Kokkupakkimata andmete edastuskiirus (lugemine) | 560 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 97000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 85000 IOPS |
| Kontrolleri tüüp | Phison PS3112-S12 |
| End-to-end andmeturve | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| TBW | 1700 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kõrgus | 69,8 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |