| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas GOODRAM SSD CX300 120GB SATA3 2,5" 560/420MB/s 7mm( sisemine kõvaketas) | €74.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 555 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 540 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 85000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 81000 IOPS |
| Kontrolleri tüüp | Phison PS3111-S11 |
| Litograafia | 15 nm |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 7 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |