Tootja: Gigabyte
Mudel: GP-GSTFS31960GNTD-V
EAN: 4719331822507
Gigabyte GP-GSTFS31960GNTD-V. Pooljuhtketta maht: 960 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 550 MB/s, Kirjutamise kiirus: 500 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 85000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 88000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 600 |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Võimsus | |
| Keskmine võimsustarve (lugemisel) | 0,00186 W |
| Keskmine võimsustarve (kirjutamisel) | 0,00195 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,00116 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Pakendi tüüp | Karp |