| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
GigaByte SSD 2TB 5000/4400 AORUS Gen4 GIG | €255.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 5000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 4400 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 750000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 700000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1770000 h |
| TBW | 850 |
| Võimsus | |
| Keskmine võimsustarve (lugemisel) | 6,5 W |
| Keskmine võimsustarve (kirjutamisel) | 6,6 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,0211 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,5 mm |
| Sügavus | 23,5 mm |
| Kõrgus | 11,4 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |