| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Gigabyte Aorus RGB SSD m.2 - 256 GB | €59.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 3100 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1050 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 180000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 240000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1800000 h |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 2,2 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,05 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |