| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Dysk serwerowy Fujitsu 3.2TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (PY-SS32NPF) | €3359.18 |
|
oreol.eu |
Cietie diski serveriem (HDD) Fujitsu SSD SAS 12G 3.2TB MIXED-USE - OReol.eu | €4995.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 3200 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | TLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | PRIMERGY |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 165 g |