| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
TRION 150 SERIES SATAIII 960GB | €633.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | TLC |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 550 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 530 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 90000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 64000 IOPS |
| Juhukirjutamise (4KB) püsiseisund | 3600 IOPS |
| Litograafia | 15 nm |
| TRIM-tugi | |
| Kohalike käskude järjekord (NCQ) | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel, Vibratsioonikindel |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Vastupidavus (3 aastat) | 219 GB/päevas |
| TBW | 240 |
| Sertifikaat | UL C/US, FCC, CE, C-Tick, KCC, BSMI, VCCI, WEEE, CSA |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 4,8 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,83 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -45 - 85 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 20 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 20 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 69,8 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 48 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Allalaaditav tarkvara | SSD Guru |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |