| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Dell 480GB SSD SATA MU 6Gbps 512e 2.5in Hot plug, 3.5in HYB | €133.84 |
|
mts.ee |
DELL XFGR2 pooljuhtketas 2.5" 480 GB Jada ATA III | €597.37 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Sihtkoha koormus | Mixed Use (MU) |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge R740XD - PowerEdge R7425 - BSN Recorder Node |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |