| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL SSDNow 2.5" 240 GB Jada ATA III | €571.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 240 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Andmeedastuskiirus | 3 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 535 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 480 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 85000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 43000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1000000 h |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 1,795 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 3,23 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,565 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 9,5 mm |
| Kaal | 115 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 2,17 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 20 G |