| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL RY0V7 2.5" 960 GB Jada ATA III | €1702.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Sihtkoha koormus | Mixed Use (MU) |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge R7425 - PowerEdge R740XD - BSN Recorder Node |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |