| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 345-BHSH pooljuhtketas 2.5" 960 GB SAS | €1012.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | SAS |
| NVMe | Ei |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512e |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | Jah |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |