| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
960GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR CUS Kit Hard Drive | €289.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Sihtkoha koormus | Read Intensive (RI) |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512e |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |