Tootja: Fujitsu
Mudel: V26808-B8630-V10
EAN: 5711783387053
Fujitsu Intel Xeon E5-2630. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 Family, Protsessori pesa: LGA 2011 (Socket R), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 750 GB, Protsessori poolt toetatud mälu kiirused: 800,1066,1333 MHz. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX, Mastaapsus: 2S. Protsessori pakendi suurus: 52.5 x 45.0 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu Intel Xeon E5-2630 protsessor 2,3 GHz 15 MB L3 | €1353.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 Family |
| Protsessori mudel | E5-2630 |
| Protsessori baassagedus | 2,3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 2011 (Socket R) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon E5-2600 |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 7,2 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 95 W |
| CardBusi tüüp | QPI |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 28 |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 42,6 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 1.0 |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX |
| Lisavõimalused | |
| Mastaapsus | 2S |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 2 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 750 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 800,1066,1333 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 77,4 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 52.5 x 45.0 mm |