| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 345-BBED pooljuhtketas 2.5" 1920 GB Jada ATA III | €839.49 |
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas Dell 345-BBED 1,92 TB SSD | €1139.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512e |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |