Tootja: Dahua Technology
Mudel: DHI-SSD-C800AS2TB
EAN: 6923172592149
Dahua Technology SSD-C800AS2TB. Pooljuhtketta maht: 2 TB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Komponent: PC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| NVMe | Ei |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | Ei |
| Järjestikune lugemiskiirus (ATTO) | 540 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (ATTO) | 460 MB/s |
| TRIM-tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| TBW | 800 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100,2 mm |
| Sügavus | 69,9 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 40 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140,5 mm |
| Pakendi sügavus | 105,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 15,5 mm |