Tootja: Dahua Technology
Mudel: DHI-SSD-C900N512G
EAN: 6923172599179
Dahua Technology DHI-SSD-C900N512G. Pooljuhtketta maht: 512 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Komponent: PC
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | Jah |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | Ei |
| Järjestikune lugemiskiirus (ATTO) | 2000 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (ATTO) | 1450 MB/s |
| Järjestikune lugemiskiirus (CDM) | 150000 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (CDM) | 200000 MB/s |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| TRIM-tugi | Jah |
| ECC | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| TBW | 256 |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 3,521 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,188 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 2,25 mm |
| Kaal | 8 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), WEEE |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140,5 mm |
| Pakendi sügavus | 105,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 15,5 mm |